Закупівлі
опубліковано 02 лютого 2021 року о 16:39

Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-06-002801-b.

Обсяг закупівлі: 22 670 м³.

Місце поставки товару: 52112, Україна, Дніпропетровська область, П’ятихатський район, об’єкти замовника в с. Миколаївка, межа балансової належності.

Строк поставки товару: до 31.12. 2021.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 184 767,00 грн. з ПДВ.

Джерело фінансування: місцевий бюджет.

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

Фактом подання пропозиції, учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі та іншим характеристикам до предмету закупівлі, що містяться в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, а також підтверджує можливість поставки товару, у відповідності до вимог, визначених згідно з умовами оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Особливі вимоги до предмету закупівлі:

Постачання природного газу регулюється чинним законодавством України:

- Законом України «Про ринок природного газу»;

- Правил постачання природного газу, затвердженими постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2496.

- Кодексом газотранспортної системи.

- Кодексом газорозподільної системи.

- Іншими нормативно-правовими актами, прийнятими на виконання Закону України «Про ринок природного газу».

Вимоги щодо якості газу:

Якість та інші фізико-хімічні характеристики природного газу, який передається, повинні відповідати вимогам ГОСТ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового і комунально-побутового призначення. Технічні умови».

Фізико-хімічні показники (ФХП) природного газу, який постачається Замовнику, повинні відповідати положенням Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем параметрам.

Якість Газу, що передається Споживачу на межі балансової належності, має відповідати вимогам встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

За одиницю виміру кількості природного газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб. м.), приведений до стандартних умов: температура (t) = 20 градусів за Цельсієм, тиск (Р) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

Обґрунтування розміру бюджетного призначення та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

До ціни пропозиції учасник зобов’язаний включити послуги із замовлення (бронювання) потужності щодо кожного періоду та обсягу постачання газу за договорами постачання природного газу.

Ціна на Предмет даної закупівлі обов'язково повинна включати до вартості ціни пропозиції вартість послуг, пов’язаних з транспортуванням газу до точки входу в газорозподільну систему, до якої підключено об’єкти Замовника, а саме, витрати на оплату послуги замовленої потужності, що здійснюється постачальником газу на підставі Договору транспортування природного газу з Оператором ГТС, відповідно до норм Кодексу ГТС за тарифами, що визначені НКРЕКП.

При цьому, до ціни газу не включається вартість послуг з розподілу природного газу, що є предметом регулювання окремого договору між Замовником та Оператором газорозподільної системи.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux