Лихівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 31 березня 2020р.№ 1516 -49/VII
Про місцевий бюджет Лихівської ОТГ на 2020 рік (із змінами)
Опубліковано 10 квітня 2020

Відповідно до Конституції України, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ураховуючи висновки та рекомендації постійних комісій селищної ради, Лихівська селищна рада в и р і ш и л а:

1. Визначити на 2020 рік:

- доходи  селищного бюджету у сумі 25 147 142 гривень, в тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 25 112 142 гривень, доходи спеціального фонду селищного бюджету 35 000 гривень, згідно  з додатком № 1 до цього рішення;

- видатки  селищного бюджету у сумі 29 796 464 гривень, в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 28 394 182 гривень, видатки спеціального фонду селищного бюджету  1 402 282гривень;

профіцит за загальним фондом  місцевого бюджету в сумі 2769441,26 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення;

дефіцит за спеціальним фондом місцевого бюджету в сумі 1367282 гривень згідно з додатком 2 до цього рішення.

        -оборотний  залишок бюджетних коштів селищного бюджету в розмірі 100000 гривень, що становить 1 відсоток видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд обласного бюджету у розмірі 250 000 гривень, що становить 1 відсоток видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

Визначити загальний річний обсяг додаткової дотації з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету у сумі 719009 гривень.

Доручити селищному голові  укладати угоди щодо передачі міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету до інших місцевих бюджетів та отримання трансфертів з інших місцевих бюджетів до селищного бюджету.

Керуючись статтею 108 Бюджетного кодексу України, делегувати  повноваження приймати рішення щодо розподілу та перерозподілу обсягів трансфертів з державного бюджету місцевому бюджету  у період між сесіями з наступним внесенням змін до рішення про селищний бюджет та з подальшим затвердженням таких змін на сесіях  селищної ради.      

         4. Затвердити на 2020 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію місцевих програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевого бюджету у 2020 році  у сумі 25531873 гривень згідно з додатком 6 до цього рішення.

6. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2020 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 66 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2020 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України;

8. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками обласного бюджету видатки загального фонду на:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України     надати право виконавчому комітету в особі селищного голови  отримувати в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунка на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

10. На виконання вимог Бюджетного кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 “Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2014 року за № 1103/25880 (зі змінами), головному розпоряднику коштів селищного бюджету забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів;

3) доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства,  а саме:

           здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, природний газ та послуги зв’язку,  що споживаються бюджетними установами, та укладення договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.

11. Надати  право селищному голові  у процесі виконання селищного бюджету протягом бюджетного року здійснювати своїми розпорядженнями за погодженням з постійною комісією з фінансово-економічних питань та бюджету, питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики, з подальшим затвердженням їх на сесіях селищної ради:

перерозподіл видатків за кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів і обсягами міжбюджетних трансфертів у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів за загальним та спеціальним фондами селищного бюджету із внесенням відповідних змін до додатків до рішення селищної ради, у тому числі переліку об’єктів, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку;

з метою забезпечення використання коштів субвенцій, дотацій,  інших надходжень з державного та інших бюджетів врахування їх у дохідній та видатковій частинах селищного бюджету після прийняття відповідних рішень та нормативно-правових актів.

12. Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України, доручити вносити зміни до цього рішення селищному голові за погодженням з постійною комісією з фінансово-економічних питань та бюджету, питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики  до розпису селищного бюджету в порядку, визначеному чинним законодавством:

за джерелами доходів і напрямами видатків головних розпорядників коштів селищного бюджету за кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів у разі внесення змін до наказів Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 “Про бюджетну класифікацію”  (зі змінами) та від 20 вересня 2017 року № 793 “Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів” (зі змінами) з подальшим затвердженням цих змін на сесіях селищної ради.

13. Установити, що це рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року.

14. Додатки 1 – 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

15. Секретареві селищної ради  забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

16. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію

з фінансово-економічних питань та бюджету, питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.


Селищний   голова                                          Л.С.Горбенко

Додаток 1.xls

Додаток  2 .xls

Додаток3.xls

Додаток 4.xls

Додаток 5.xls

Додаток  6 (1).xls

Додаток 7.xls

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux