Лихівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Розпорядження голови
від 21 листопада 2019р.№ 170-р-19
Про підготовку замовлень на виготовлення документів про освіту випускникам 2019/2020 навчального року
Опубліковано 25 листопада 2019

        На виконання Закону України «Про освіту», наказу Міністра освіти і науки України від 10.12.2003 року № 811 «Про затвердження Положення про ІВС «Освіта», наказу Міністерства освіти і науки України» від 10.12.2003 року «Про затвердження Положення про ІВС «Освіта» та Порядку замовлення, видачі та обліку документів про освіту встановленого зразка ( із змінами), Постанови КМУ від 30.03.2011 року «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення випускних документів про освіту, постанови КМУ від 22.07.2015 року №645 «Про документи про загальну середню та професійно – технічну освіту державного зразка і додатки до них», листа МОН №1/9-296 від 08.05.2019 "Про замовлення документів (бланків документів) про освіту для випускників 2020 року", керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з  з метою своєчасного оформлення і видачі документів про освіту випускникам 2020 року:

  1.   Призначити відповідальним за збір інформації щодо замовлення та видачі документів про освіту випускникам навчальних закладів 2020 року Лисенко І.Ю., спеціаліста І категорії відділу з питань освіти , культури, туризму, молоді , спорту та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету  Лихівської селищної ради.

2.    Відділу з питань освіти, культури, туризму, молоді , спорту та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету  Лихівської селищної ради:

2.1. Забезпечити своєчасне формування бази даних на виготовлення замовлень та отримання документів про освіту випускниками комунального закладу  «Лихівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лихівської селищної ради» в 2020 році.

2.2.  Забезпечити проведення організаційної та роз’яснювальної роботи в закладах загальної середньої освіти та постійний супровід процесу оформлення замовлень та отримання документів про освіту.

3.   Покласти персональну відповідальність за достовірність та своєчасність внесення інформації в бази даних, облікові картки випускників, якісне формування списків випускників  закладів загальної середньої освіти  із всіма даними для підготовки замовлення на виготовлення документів про освіту в  2019/2020 навчальному році на керівників  закладів  загальної середньої освіти.

4.   Керівнику комунального закладу  «Лихівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Лихівської селищної ради»  закладів загальної середньої освіти Дерід Л.А.:

4.1. Призначити відповідальну особу за підготовку замовлення на виготовлення та видачу документів про освіту для випускників 2020 року.

                                                                                                                                                     до 25.11.2019

4.2.   Підготувати базу даних на сайті «Курс: школа»( інформація про заклад загальної середньої освіти, облікові картки випускників 9-х та 11-х класів) для формування замовлень на виготовлення документів про освіту для випускників 2020 року.

                                                                                                                                                    до 01.12.2019

4.3.    Ознайомити випускників та їх батьків про необхідність надання згоди на використання особистих даних.

                                                                                                                                                    до 05.12.2019

4.4.    Надати до відділу з питань освіти, культури, туризму, молоді , спорту та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету  Лихівської селищної ради для перевірки та подальшого подання до комунального позашкільного навчального закладу «ДОЦНТТ та ІТУМ»:

- підтвердження замовлення на виготовлення свідоцтв про базову загальну середню освіту, атестатів про повну загальну середню освіту за формами додатків 5-6 Порядку;

                                                                                                                      до 10.12.2019 та   до 10.02.2020

- інформацію про дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, із числа учнів 9-х, 11-х класів у 2019/2020 н.р.( додаток 1)

                                                                                                                                                    до 10.02.2020

4.5.   Враховуючи підсумки успішності учнів у І семестрі 2019/2020 н.р. для учнів 11 класу( за 10 клас), надати до 10.02.2020 року:

- списки учнів 11-х класів, претендентів на отримання медалей у 2019/2020 навчальному році( додаток 2);

- списки учнів 9-х класів, претендентів на отримання свідоцтв з відзнакою у 2019/2020 навчальному році ( додаток 3);

4.6.    У разі додаткового замовлення на виготовлення документів про освіту подати додаткове замовлення ( для підтвердження – книгу руху учнів та особову справу учня).

4.7.   При наявності помилок своєчасно подавати підтвердження замовлень на виправлення документів про освіту, первинні документи ( з помилками), акти на знищення.

4.8. У разі втрати або пошкодження документів про освіту подавати замовлення на виготовлення дублікатів документів про освіту ( п.5 Порядку замовлення, видачі та обліку дублікатів документів про освіту державного зразка).

5.    Координацію роботи за виконанням даного розпорядження покласти на спеціаліста відділу з питань освіти , культури, туризму, молоді , спорту та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету  Лихівської селищної ради Лисенко І.Ю., контроль – на начальника відділу з питань освіти, культури, туризму, молоді , спорту та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету  Лихівської селищної ради  Горнову О.М.
 Селищний голова                                                                                                        Л.С. ГОРБЕНКО


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux