Лихівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 25 грудня 2016р.№ 24–13/VІІ
Про селищний бюджет на 2017 рік
Опубліковано 25 грудня 2016

Відповідно до Конституції України, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  законом України  Про державний бюджет на 2017 рік та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій  селищної ради,  селищна рада   в и р і ш и л а:

1. Визначити на 2017 рік:

- доходи  селищного бюджету у сумі 18 875 500 грн, в тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 18 875 500грн, доходи спеціального фонду селищного бюджету 1 107 200 грн, у тому числі бюджету розвитку 1 107 200 грн згідно з додатком № 1 до цього рішення;

- видатки  селищного бюджету у сумі 18 875 500 грн, в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 18 875 500 грн, видатки спеціального фонду селищного бюджету 1 107 200 грн;

-профіцит загального фонду селищного бюджету у сумі 1 107 200 грн згідно з додатком № 2 до цього рішення.

- дефіцит спеціального фонду селищного бюджету у сумі 1107200 грн згідно з додатком № 2 до цього рішення.

2. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету на 2017 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 17 768 300 грн. та спеціальному фонду 1 107 200 грн згідно з додатком № 3 до цього рішення.

3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету у сумі 50 000 грн.

4. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 4 до цього рішення.

5. Затвердити на 2017 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 5 до цього рішення.

          6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду селищного бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:

          оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам .

7. Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 15 129 000грн  згідно з додатком  № 6 до цього рішення.

       8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право селищній раді отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

        9.Надати  право виконавчому комітету  у процесі виконання селищного бюджету   протягом бюджетного року здійснювати  своїми розпорядженнями, з подальшим затвердженням їх на сесіях селищної ради, перерозподіл видатків за кодами тимчасової класифікації видатків  та обсягами  міжбюджетних трансфертів у межах загального  обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів у відповідній галузі видатків за загальним та спеціальним фондами селищного бюджету.

        10. Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України, доручити  вносити зміни до цього рішення селищному голові за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів, до  розпису  селищного бюджету в порядку, визначеному чинним законодавством: Забезпечити подальше затвердження цих змін на сесіях селищної ради.

         11. Забезпечити  виконавчому комітету в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

     12.Установити ,що у загальному фонді селищного бюджету на 2017 рік :

до доходів належать надходження ,визначені ст.64 Бюджетного кодексу України.

    13.Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2017 рік у частині доходів та в частині кредитування є надходження , визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.

    14.Установити, що джерелом формування спеціального фонду селищного бюджету на 2017 рік у частині фінансування є кошти, які передаються з загального фонду селищного бюджету.

     15. Здійснювати обслуговування виконкому селищної ради в Управлінні Державної казначейської служби України у П’ятихатському  районі Дніпропетровської області .

    16.Додатки  № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

      

    17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку території селищної ради, планування бюджету і фінансів.

  

Голова  селищної  ради                                                              Л.С.ГОРБЕНКО

    

Дод 1-6 до бюдж2017.xls

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux