Лихівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 27 квітня 2021р.№ 408-6/VIII
Про внесення змін до бюджету Лихівської територіальної громади на 2021 рік (із змінами) (04522000000) код бюджету
Опубліковано 27 квітня 2021

Відповідно до Конституції України, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ураховуючи висновки та рекомендації постійних комісій селищної ради, Лихівська селищна рада  в и р і ш и л а:

1. Визначити на 2021 рік:

- доходи  селищного бюджету у сумі 40 612 382 гривень, в тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 40 556 882 гривень, доходи спеціального фонду селищного бюджету 55 500 гривень, згідно  з додатком № 1 до цього рішення;

- видатки  селищного бюджету у сумі 46 338 083 гривень, в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 45 182 583 гривень, видатки спеціального фонду селищного бюджету  1 155 500 гривень;

-оборотний  залишок бюджетних коштів селищного бюджету в розмірі 100 000 гривень, що становить 0,22 відсотка видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом;

-резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 115 000 гривень, що становить 0,25 відсотків видатків загального фонду місцевого бюджету,визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним  розпорядникам коштів селищного бюджету на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4 до цього рішення.

Визначити загальний річний обсяг додаткової дотації з обласного бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету у сумі  550 400 гривень.

Базова дотація з державного бюджету 4 308 700 грн.

Доручити селищному голові  укладати угоди щодо передачі міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету до інших місцевих бюджетів та отримання трансфертів з інших місцевих бюджетів до селищного бюджету.

Керуючись статтею 108 Бюджетного кодексу України, делегувати  повноваження приймати рішення щодо розподілу та перерозподілу обсягів трансфертів з державного бюджету місцевому бюджету  у період між сесіями з наступним внесенням змін до рішення про селищний бюджет та з подальшим затвердженням таких змін на сесіях  селищної ради.

4. Затвердити розподіл витрат селищного бюджету на реалізацію місцевих програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевого бюджету у 2021 році  у сумі 31 125 934 гривень згідно з додатком 5 до цього рішення.

5. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2021 рік до доходів належать надходження, визначені статтею 66 Бюджетного кодексу України.

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2021 рік:

1) у частині доходів є надходження, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України;

7. Визначити на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками місцевого бюджету видатки загального фонду на:

оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

соціальне забезпечення;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України                   надати право виконавчому комітету в особі селищного голови  отримувати в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунка на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

9. На виконання вимог Бюджетного кодексу України та наказу Міністерства фінансів України від 26 серпня 2014 року № 836 “Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2014 року за № 1103/25880 (зі змінами), головному розпоряднику коштів селищного бюджету забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів;

3) доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства,                      а саме:

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2021 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, природний газ та послуги зв’язку,  що споживаються бюджетними установами, та укладення договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.

10. Надати  право селищному голові  у процесі виконання селищного бюджету за поданням фінансового відділу селищної ради протягом бюджетного року здійснювати своїми розпорядженнями за погодженням з постійною комісією з фінансово-економічних питань бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій з подальшим затвердженням їх на сесіях селищної ради:

перерозподіл  видатків за кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів і обсягами міжбюджетних трансфертів у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів за загальним та спеціальним фондами селищного бюджету із внесенням відповідних змін до додатків до рішення селищної ради, у тому числі переліку об’єктів, фінансування яких буде проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку;

з метою забезпечення використання коштів субвенцій, дотацій,  інших надходжень з державного та інших бюджетів врахування їх у дохідній та видатковій частинах селищного бюджету після прийняття відповідних рішень та нормативно-правових актів.

11. Керуючись статтею 23 п.7 Бюджетного кодексу України, доручити  фінансовому  відділу вносити зміни до цього рішення за погодженням з постійною комісією з фінансово-економічних питань  бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій, до розпису селищного бюджету в порядку, визначеному чинним законодавством:

за джерелами доходів і напрямами видатків головних розпорядників коштів селищного бюджету за кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів у разі внесення змін до наказів Міністерства фінансів України від 14 січня 2011 року № 11 “Про бюджетну класифікацію”  (зі змінами) та від 20 вересня 2017 року № 793 “Про затвердження складових програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів” (зі змінами) з подальшим затвердженням цих змін на сесіях селищної ради.

12. Установити, що це рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

13. Додатки 1 – 6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

14. Секретареві селищної ради  забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

15. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію

з фінансово-економічних питань бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій .
Селищний   голова                                                             Лариса  САВЧЕНКО
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux