Лихівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 29 жовтня 2021р.№ 1403-13/ VІІI
Про внесення змін до рішення Лихівської селищної ради № 1277-11/VIII від 28.09.2021 р. « Про надання дозволу гр. Шепелю Владиславу Геннадійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства»
Опубліковано 05 листопада 2021

Керуючись   ст.12, 83, 118,121, 123, 186 Земельного Кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України від 28.04.2021 №1423- ІХ « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції сфері земельних відносин», рішенням Лихівської селищної ради від 09.12.2020 №25-2/УІІІ «Про початок реорганізації Біленщинської сільської ради шляхом приєднання до Лихівської селищної ради», №26-2/УІІІ «Про початок реорганізації Троїцької сільської ради шляхом приєднання до Лихівської селищної ради», на підставі заяви  гр. Шепеля Владислава Геннадійовича про внесення змін до рішення сесії Лихівської селищної ради від      28.09.2021 року № 1277-11/VIІ  ” Про надання дозволу на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства », враховуючи висновок постійної  комісії  селищної  ради  з питань земельних відносин, природокористування,  планування території, будівництва, архітектури, комунальної власності, житлово – комунального господарства, транспорту та благоустрою  селищна  рада   вирішила:

 1.Внести  зміни до рішення Лихівської селищної ради від      28.09.2021 року № 1277-11/VIІ  ” Про надання дозволу на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шепелеві Владиславу Геннадійовичу для ведення особистого селянського господарства »,  шляхом додавання пункту 1 даного рішення в новій редакції,  а саме: надати гр. Шепелеві Владиславу Геннадійовичу дозвіл на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки площею 2,00 га у власність для ведення особистого селянського господарства,  що розташована в смт. Лихівка, вул..Зелена, б/н.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, природокористування,  планування території, будівництва, архітектури, комунальної власності, житлово – комунального господарства, транспорту та благоустрою                                                                (голова постійної комісії – ПЕТРУША Ю.А.)                                                     


Селищний  голова                                                                  Лариса САВЧЕНКОOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux