Лихівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 12 вересня 2019р.№ 877–42/VII
Про внесення змін до рішення селищної ради від 22.12.2018 року №674-38/VII «Про місцевий бюджет Лихівської ОТГ на 2019 рік (із змінами)
Опубліковано 06 вересня 2019

Відповідно до Конституції України, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  законом України  Про державний бюджет на 2019 рік та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій  селищної ради,  селищна рада   в и р і ш и л а:

1.Визначити на 2019 рік:

- доходи  селищного бюджету у сумі 24 954 754 грн, в тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 24 907 754грн, доходи спеціального фонду селищного бюджету 47 000 грн, згідно з додатком № 1 до цього рішення;

- видатки  селищного бюджету у сумі 28 519 386,87 грн, в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 24 462 658 грн, видатки спеціального фонду селищного бюджету  4 056 728,87 грн;

- профіцит загального фонду селищного бюджету у сумі 445 096 грн згідно з додатком № 2 до цього рішення.

- дефіцит спеціального фонду селищного бюджету у сумі  4 009 728,87 грн згідно з додатком № 2 до цього рішення.

          2.Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету на 2019рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду     24 462 658 грн. та спеціальному фонду 4 056 728,87 грн ,згідно з додатком № 3 до цього рішення.

 3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету у сумі 100 000 грн.

4.Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 4 до цього рішення.

5.Затвердити на 2019 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 5 до цього рішення.

         6.Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду селищного бюджету на 2019 рік за їх економічною структурою:

          оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам .

        7. Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 24 533 991,87 грн  згідно з додатком  № 6 до цього рішення.

        8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право виконавчому комітету отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

        9. Надати право голові селищної ради у процесі виконання селищного бюджету за погодженням постійної комісії селищної ради  з питань соціально-економічного розвитку території селищної ради, планування бюджету і фінансів збільшувати (зменшувати) дохідну та видаткову частини селищного бюджету на суми обсягів міжбюджетних трансфертів після прийняття обласного бюджету на суми уточнення обсягів трансфертів з державного та інших бюджетів і затверджувати розподіл уточнених обсягів коштів між головними розпорядниками цих коштів та бюджетами міст і районів області.  

       10. Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України, доручити  вносити зміни до цього рішення селищному голові за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів, до  розпису  селищного бюджету в порядку, визначеному чинним законодавством: Забезпечити подальше затвердження цих змін на сесіях селищної ради.

     11. Забезпечити  виконавчому комітету в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

     12.Установити ,що у загальному фонді селищного бюджету на 2019 рік :

до доходів належать надходження ,визначені ст.64 Бюджетного кодексу України.

    13.Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2019 рік у частині доходів та в частині кредитування є надходження, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.

    14. Здійснювати обслуговування виконкому селищної ради в Управлінні Державної казначейської служби України у П’ятихатському  районі Дніпропетровської області.

    15.Додатки  № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

    16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку території селищної ради, планування бюджету і фінансів.

 

Селищний голова                                                                        Л.С.ГОРБЕНКО

     


Додаток 1.doc

Додатки 2-6 .xls

Дод№7 серпень.xls

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux