Закупівля дизельного пального
опубліковано 24 лютого 2021 року о 11:02


ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ЛИХІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ПЯТИХАТСЬКОГО РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

52120 смт. Лихівка П’ятихатського району Дніпропетровської обл. вул. Центральна буд.3

E-mail: osvita_lihovka@ukr.net бухгалтерія: vid.osvita_lih@ukr.net код ЄДРПОУ 44047886Предмет закупівлі: Бензин А-92 ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин. Дизельне паливо ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-12-002535-a.

Обсяг закупівлі: Бензин А-92 1635 л. Дизельне паливо 16910 л.

Місце поставки товару: 52120 Україна Дніпропетровська область П’ятихатський район, селище міського типу Лихівка вулиця Центральна, будинок 3, АЗС учасника-переможця.

Строк поставки товару: до 31.12. 2021.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 408 000 грн з ПДВ.

Джерело фінансування: місцевий бюджет.

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби – планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмету закупівлі, що містяться в тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість поставки товару, у відповідності до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.


Вимоги щодо якості:

Предмет закупівлі повинен відповідати Державним стандартам України.

Дизельне паливо - вимогам ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927);

Бензин А-92 – вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» або Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палива (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927).

Кожна партія палива, що вводиться в обіг або перебуває в обігу, повинна мати документ про якість палива (паспорт якості тощо).

Особливі вимоги до предмету закупівлі:

Учасник повинен здійснювати продаж нафтопродуктів через стаціонарну мережу автозаправних станцій (АЗС), що призначені для заправки транспортних засобів пальним, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами» від 20.12.1997 р. № 1442 (зі змінами та доповненнями).

Паливо повинно відпускатись цілодобово на підставі пред’явлення: талонів або скретч-карток на власних або орендованих АЗС учасника торгів, або на АЗС партнерів учасника торгів тощо, не менше однієї АЗС в адміністративно-територіальних межах П’ятихатського, Верхньодніпровського районах Дніпропетровської області.

Учасник у складі тендерної пропозиції надає Довідку , з інформацією про перелік автозаправних станцій (АЗС), за якими буде здійснюватися заправка автотранспорту Замовника, не менше однієї АЗС в адміністративно-територіальних межах П’ятихатського, Верхньодніпровського районах Дніпропетровської області.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Ціновим орієнтиром при визначенні ціни на нафтопродукти та пальне за вказаним механізмом можуть бути міжнародні (європейські) біржові котирування на відповідні види нафтопродуктів та пального. Також формула може враховувати котирування на нафтопродукти та пальне на Українській енергетичній біржі (далі – УЕБ), але з обмеженням ваги цих котирувань відповідною долею відкритого ринку нафтопродуктів та пального в Україні (наразі пропонуємо використовувати 5%).

Паливні талони або скретч-картки єдиного уніфікованого зразка мають прийматися на усіх АЗС, що зазначені учасником у тендерній пропозиції. Відповідно заправка автотранспорту Замовника має здійснюватися на усіх АЗС, що зазначені учасником у тендерній пропозиції по талонам або скретч-карткам номіналом - 5л, або 10л, або 15л, або 20л.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux