Лихівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 23 січня 2020р.№ 1330-46/VII
Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в КЗ «Дошкільний нав- чальний заклад «Журавлик» у 2020 році
Опубліковано 03 січня 2020

          Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 35 Закону України „Про дошкільну освіту”, згідно з Порядком встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах затвердженого Міністерством освіти і науки України від 21.11.2002 року № 667, розглянувши аналіз витрат на харчування дітей в дошкільному навчальному комунальному закладі «Журавлик», враховуючи висновок постійної комісії  з фінансово-економічних питань та бюджету, питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики  Лихівська  с е л и щ н а    р а д а    в и р і ш и л а:

    1. Встановити в 2020 році  батьківську плату за одне відвідування дитиною дошкільного навчального закладу «Журавлик» у розмірі не більше 60% вартості харчування дитини в день.

   2. Розмір плати зменшується на 50 відсотків для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей.

   При зменшенні на 50 відсотків батьківської плати за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі нарівні з рідними дітьми враховуються падчерки та пасинки, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також діти, на яких оформлена опіка у зв'язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування тощо.

  3. Від плати за харчування дітей звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім'ях, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у комунальному дошкільному навчальному закладі.

  4. Звільнення батьків від плати або зменшення розміру плати за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі проводиться щорічно і може переглядатися на протязі року, але не більше одного разу, та запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів (довідок про сукупний дохід кожного члена сім'ї за попередній квартал, виданих за місцем отримання доходів, і довідки про склад сім'ї).

   5. Плата з батьків не справляється за харчування:

- дітей-сиріт,

- дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях,

- дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків,

- дітей учасників бойових дій та АТО,

    6. Плата за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі вноситься щомісяця, не пізніше 10 числа поточного місяця, за який вноситься плата, до банківських установ (їх філій).

   7. Керівник дошкільного навчального закладу несе відповідальність за своєчасне надходження батьківської плати. У разі невнесення плати в установлені строки ці суми стягуються в порядку, визначеному чинним законодавством.

   8.При виявленні факту недостовірності документів, що дали право батькам на звільнення або зменшення розміру плати за харчування дітей у дошкільному навчальному закладі, плата з них справляється за весь період, на який батьки були звільнені від плати, або зменшено її розмір, але не більше ніж за минулий рік та місяці поточного року.

    9. Батьки сплачують лише за дні відвідування дитиною дошкільного навчального закладу. За дні, у які дитина не відвідувала закладу (у разі хвороби, карантину, санаторного лікування, відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, у літній оздоровчий період (75 днів) тощо), плата з батьків не справляється.

  10. Середньомісячний сукупний дохід сім’ї обчислюється згідно з Методикою обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги затвердженою наказом Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства фінансів України, Державного комітету статистики України, Державного комітету молодіжної політики, спорту і туризму України від 15 листопада 2001 року N 486/202/524/455/3370, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 07 лютого 2002 року а N 112/6400 зі змінами.

   11. Для отримання пільги батькам, або особам, які їх замінюють, необхідно подати до виконавчого комітету селищної ради заяву та підтверджуючі документи.

   12. Селищна рада залишає за собою право в кожному окремому випадку вирішувати питання зменшення або звільнення від батьківської плати в залежності від обставин матеріального стану та проживання сімей.

   13. Розмір батьківської плати може переглядатися протягом року.

   14.Рішення направити завідуючій комунальним закладом «Дошкільний навчальний заклад « Журавлик» Сивуліч С.В..

  15. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника селищного голови  Горб Т.І.  та завідуючу  комунальним закладом «Дошкільний навчальний заклад» Журавлик» Сивуліч С.В.


Селищний голова                                                                              Л.С.ГОРБЕНКО

                        

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux