Лихівська селищна рада
П'ятихатський район Дніпропетровська область
Рішення сесії
від 30 травня 2017р.№ 133–17/VII
Про внесення змін до рішення селищної ради від 25 грудня 2016 року №13-13/VІІ «Про селищний бюджет на 2017 рік (із змінами)
Опубліковано 31 травня 2017


        Відповідно до Конституції України, керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  законом України  Про державний бюджет на 2017 рік та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій  селищної ради,  селищна рада   в и р і ш и л а:
1. Визначити на 2017 рік:
- доходи  селищного бюджету у сумі 18 875 500 грн, в тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 18 875 500грн, згідно з додатком № 1 до цього рішення;
- видатки  селищного бюджету у сумі 20 710 420 грн, в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 17 985 765 грн, видатки спеціального фонду селищного бюджету 2 724 655 грн;
- профіцит загального фонду селищного бюджету у сумі 889 735 грн згідно з додатком № 2 до цього рішення.
- дефіцит спеціального фонду селищного бюджету у сумі
2 724 655 грн згідно з додатком № 2 до цього рішення.
2. Затвердити бюджетні призначення головному розпоряднику коштів селищного бюджету на 2017 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 17 985 765 грн. та спеціальному фонду 2 724 655 грн згідно з додатком № 3 до цього рішення.
3. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів селищного бюджету у сумі 50 000 грн.
4. Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 4 до цього рішення.
5. Затвердити на 2017 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком № 5 до цього рішення.
 6. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду селищного бюджету на 2017 рік за їх економічною структурою:
          оплата праці працівників бюджетних установ;
нарахування на заробітну плату;
придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
забезпечення продуктами харчування;
оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
поточні трансферти населенню;
поточні трансферти місцевим бюджетам .
7. Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 20 160 355грн  згідно з додатком  № 6 до цього рішення.
       8. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право селищній раді отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
        9.Надати  право виконавчому комітету  у процесі виконання селищного бюджету   протягом бюджетного року здійснювати  своїми розпорядженнями, з подальшим затвердженням їх на сесіях селищної ради, перерозподіл видатків за
кодами тимчасової класифікації видатків  та обсягами  міжбюджетних трансфертів у межах загального  обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів у відповідній галузі видатків за загальним та спеціальним фондами селищного бюджету.
        10. Керуючись статтею 23 Бюджетного кодексу України, доручити  вносити зміни до цього рішення селищному голові за погодженням з постійною комісією селищної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету і фінансів, до  розпису  селищного бюджету в порядку, визначеному чинним законодавством: Забезпечити подальше затвердження цих змін на сесіях селищної ради.
         11. Забезпечити  виконавчому комітету в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.
     12.Установити ,що у загальному фонді селищного бюджету на 2017 рік :
до доходів належать надходження ,визначені ст.64 Бюджетного кодексу України.
    13.Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2017 рік у частині доходів та в частині кредитування є надходження , визначені статтею 69 Бюджетного кодексу України.
    14.Установити, що джерелом формування спеціального фонду селищного бюджету на 2017 рік у частині фінансування є кошти, які передаються з загального фонду селищного бюджету.
     15. Здійснювати обслуговування виконкому селищної ради в Управлінні Державної казначейської служби України у П’ятихатському  районі Дніпропетровської області .
    16.Додатки  № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
    17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку території селищної ради, планування бюджету і фінансів.
                 Голова  селищної  ради                                                       Л.С.ГОРБЕНКО
Дод 1-6 до бюдж2017.xls
Дод№7 2017.xls
   


 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux